Zábavně o Evropě

Začíná období dlouhých tmavých a chladných večerů. Letos se navíc celý svět potýká s pandemií covid-19. Nejen, že jako každý rok přichází na člověka podzimní a pak zimní splín, nyní bude těžší nalézt aktivity, kterými ho můžeme zahnat. Proto jsme se v redakci Euroskopu rozhodli, že vás budeme pravidelně zásobovat každotýdenní zábavou, ať všichni posilníme naši psychickou imunitu a také si osvěžíme své znalosti o Evropě. Na našich sociálních sítích a webových stránkách najdete pravidelnou dávku kvízů, her, antistresových omalovánek, křížovek a dalších příspěvků, nad kterými se budete moci pobavit a vzdělávat. Náš projekt totiž nebude pouze zdrojem zábavy, ale také zdrojem učebních materiálů pro učitele a rodiče, a vůbec pro každého se zájmem o seberozvoj a rozšíření znalostí o Evropě a Evropské unii. Své výtvory s námi můžete sdílet pod hashtagem #ZabavneoEvrope.

↖️ Sem budeme postupně přidávat všechny materiály. Sledujte naši rubriku.

V reakci na nepříjemnosti způsobené pandemií covid-19 spojené s omezenými možnostmi cestování do zahraničí i situacemi každodenního života vzniknul nový projekt Euroskopu „Zábavně o Evropě“.

Bude sloužit nejen jako zdroj pro zlepšení nálady a povzbuzení v nadcházejícím podzimním a zimním období spojeným s dlouhými tmavými večery, ale i jako zdroj zábavných učebních materiálů pro učitele a rodiče, a vůbec každého se zájmem o seberozvoj a rozšíření znalostí. Jako zdroj učebních a vzdělávacích materiálů bude projekt pokračovat i nadále bez ohledu na epidemiologickou situaci. Z projektu také plánujeme vydat tištěnou publikaci.

Klikněte na obrázek:

Euroskop: Zábavně o Evropě - křížovka Euroskop: Zábavně o Evropě - omalovánka

Euroskop: Zábavně o Evropě - pexeso Euroskop: Zábavně o Evropě - skrývačka

Autor: Euroskop, Kristina Kollertová, Marie Bydžovská

Euroskop: Zábavně o Evropě

Odpovědná redaktorka: Marie Bydžovská, Euroskop.cz

Námět, grafické zpracování: Kristina Kollertová, Euroskop.cz

Texty: Kristina Kollertová, David Březina, Lucie Nalejvačová, Petr Pospíšil, Euroskop.cz, Kristina Hubáčková pro Euroskop.cz