Vyhlášení specializovaného výběrového řízení na administrátory (AD 7) a odborníky (AD 9) v obranném průmyslu a vesmíru

Láká vás kariéra v obranném průmyslu a v odvětví vesmíru? Podívejte se na pracovní nabídku v Evropské komisi.

Evropská komise hledá administrátory (AD 7) a experty (AD 9) v oblasti obranného průmyslu a vesmíru . Rekrutovaní odborníci budou pracovat především na Generálním ředitelství Evropské komise pro obranný průmysl a vesmír (DG DEFIS).

Termín pro podání přihlášky: 19. července 2022

Místo výkonu práce: Brusel

Referenční číslo pracovní pozice: EPSO/AD/400/22

Podmínky pro přijetí

Chcete-li se přihlásit, musíte být občanem EU , mít důkladnou znalost jednoho úředního jazyka EU a uspokojivou znalost angličtiny . Budete také muset splnit následující kritéria, která se liší podle různých oborů:

  • Administrátoři (AD7): Obor 1/Obor 2 : Musíte mít vysokoškolské vzdělání v délce alespoň 4 let, po kterém následuje alespoň 6 let relevantní odborné praxe – nebo vysokoškolské vzdělání v délce alespoň 3 let, po kterém následuje minimálně 7 let příslušné odborné zkušenosti.
  • Experti (AD9): Obor 1/Obor 2 : Musíte mít vysokoškolské vzdělání v délce alespoň 4 let, po kterém následuje alespoň 10 let příslušné odborné praxe – nebo vysokoškolské vzdělání v délce alespoň 3 let, po nichž následuje minimálně 11 let příslušné odborné zkušenosti.

    Více zde.

    Podívejte se na video pro zájemce o pracovní pozici.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Zapojení mladých lidí do tvorby politik a reflexe Konference o budoucnosti Evropy 🙋‍♀️🇪🇺 To jsou témata, na která se zaměří český virtuální side-event v rámci Politického fóra na vysoké úrovni v NY. Událost můžete sledovat online od 13:30 SEČ (7:30 EST) ➡️ https://facebook.com/events/s/youth-as-the-driving-force-for/3234552053477536/

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.