Konference „Jakým směrem chceme řídit Evropu“ začala

06.12.2021
Euroskop.cz

Právě probíhá konference „Jakým směrem chceme řídit Evropu“. Jedná se o průběžnou hodnotící akci v rámci Konference o budoucnosti Evropy, která se má zaměřit na zhodnocení dosavadních debat a akcí z českých regionů a jejich možných přínosů pro budoucí směřování EU z pohledu české veřejnosti.

„Štve mě národní syndrom „o nás bez nás“. V rámci Konference o budoucnosti Evropy teď můžeme věci měnit.“ To řekla místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová ve svém úvodním slovu v prvním panelu Politický význam Konference o budoucnosti Evropy. O konkrétních změnách a vizích, které mají vzejít z Konference bude dnes řeč. Euroskop pro vás připravuje podrobnosti.

Mezitím můžete Konferenci „Jakým směrem chceme řídit Evropu“ sledovat online:

Autor: Euroskop.cz

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🛥️🛟 Bezpečnost na moři je jednou z hlavních priorit evropského námořního sektoru. Mnohé z nových technologií, které pomáhají dále zajistit bezpečnost cestujících a posádek, se spoléhají na data a služby generované vesmírným programem EU. Více zde ➡️ https://euroskop.cz/2022/08/12/evropska-spoluprace-pri-zajistovani-bezpecnosti-namorni-dopravy/

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.