Setkání zástupců Národních kontaktních míst v rámci programu „Evropa pro občany“

08.07.2019
Úřad vlády

Dne 24. června 2019 se na půdě Evropské komise uskutečnilo pracovní setkání zástupců Národních kontaktních míst programu „Evropa pro občany“ ze Slovenska, Švédska, Malty, Belgie, Německa, České republiky a Irska.

Účelem pracovního setkání vedeného zástupci EACEA, bylo předat účastníkům aktuální informace o programu „Evropa pro občany“ pro rok 2019, projednat aktuálně řešené problémy, se kterými se zástupci Národních kontaktních míst potýkají, předejít chybám v podávaných projektech a tím zvýšit úspěšnost při schvalování projektů předkládaných Evropské komisi.

Přidanou hodnotou tohoto setkání bylo navázání přímých pracovních kontaktů se zástupci Národních kontaktních míst z jiných členských států EU, které budou využity při organizování akcí plánovaných na území České republiky do konce letošního roku.

Informace o programu Evropa pro občany, vč. aktuálních informací a formulářů pro podání žádosti o podporu jsou dostupné na:

https://eacea.ec.europa.eu/europe-for-citizens_en

Národní kontaktní místo:

Ing. Pavel Hradecký, Ph. D.

nábřeží Edvarda Beneše 4

118 01 Praha 1

tel: 224 002 179

e-mail: hradecky.pavel@vlada.cz

Autor: Pavel Hradecký, Úřad vlády

Evropský rok dovedností

Evropský parlament včera, 30. března, přijal rozhodnutí o Evropském roku dovedností na období od května 2023 do května 2024. Cílem rozhodnutí je posílení kvalifikace pracovní síly a konkurenceschopnosti evropských podniků…

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🇨🇿🇪🇺 České předsednictví zaznamenalo úspěchy i v Radě pro konkurenceschopnost. V otázce vnitřního trhu a průmyslu 🏗️ se #CZPRES soustředilo zejména na odolnost vnitřního trhu EU v krizích a udržení jeho otevřenosti ➡️ https://euroskop.cz/2023/02/17/uspechy-ceskeho-predsednictvi-v-oblasti-vnitrniho-trhu-a-prumyslu/

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.