10. Newsletter Kompas CZ PRES

Přinášíme vám desáté číslo newsletteru „Kompas CZ PRES: Váš měsíční průvodce předsednictvím ČR v Radě EU“, ve kterém Sekce pro evropské záležitosti pravidelně informuje o aktuálním dění v oblasti příprav historicky druhého českého předsednictví v Radě EU.

V desátém vydání newsletteru se dočtete o tiskové konferenci, na níž budou 15. června 2022 odhaleny priority i logo CZ PRES, nebo také o první akci konané pod hlavičkou českého předsednictví v Radě EU, kterou bude návštěva předsedkyně Evropského parlamentu Roberty Metsoly a Konference předsedů Evropského parlamentu v Praze. Opomenuty nebudou, mimo jiné, ani pokračující přípravy webové stránky CZ PRES, spuštění akreditačního systému nebo návštěva Evropské komise v Litomyšli, která se uskuteční 1. července 2022, tedy v úplně první den předsednictví.

Fotosoutěž na téma Můj domov Evropa

Střední průmyslová škola stavební v Ostravě a Asociace středoškolských klubů České republiky pořádají již třináctý ročník fotosoutěže, která je tradičně určena všem milovníkům fotografování. Téma letošní fotosoutěže se váže k…

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🎉🎉 V rámci českého předsednictví v Radě EU pořádáme další akci ze série Předsedáme Evropě, tentokrát v Plzni.

Budeme se na vás těšit 24. září od 10 do 19 hodin na náměstí Republiky.

Odkaz na akci naleznete zde ➡️ https://fb.me/e/20cWW6i8S

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.