Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA) hledá experty na certifikaci

Evropská agentura pro bezpečnost letectví (European Union Aviation Safety Agency, zkráceně EASA), unijní agentura sídlící v německém Kolíně nad Rýnem, prodloužila výběrové řízení na pozice expertů pro certifikaci (Certification Expets). Více informací níže.

Informace o náplni práce, požadavcích na uchazeče, kritériích výběru a způsobu přihlašování naleznete v přiloženém oznámení o výběrovém řízení.

Místo výkonu všech pracovních pozic: Kolín nad Rýnem (Německo).

Uzávěrka pro přihlašování: 10. února 2022 ve 23:55 středoevropského času.

Přihlašování: Zájemci o tyto pracovní pozice se přihlásí prostřednictvím internetového přihlašovacího rozhraní agentury EASA, kde se nejdřív zaregistrují vytvořením svého profilu. Více informací o internetovém přihlašovacím portálu agentury EASA je k dispozici na této webové stránce či v přiloženém průvodci.

Referenční číslo pracovní pozice: EASA/AD/2021/007

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🇨🇿🇪🇺 České předsednictví zaznamenalo úspěchy i v Radě pro konkurenceschopnost. V otázce vnitřního trhu a průmyslu 🏗️ se #CZPRES soustředilo zejména na odolnost vnitřního trhu EU v krizích a udržení jeho otevřenosti ➡️ https://euroskop.cz/2023/02/17/uspechy-ceskeho-predsednictvi-v-oblasti-vnitrniho-trhu-a-prumyslu/

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.