Přehled online debat a videokonferencí na úvodní únorový týden


Petr Pospíšil, Euroskop, 31.1.2022

Přinášíme vám první únorový přehled online debat, videokonferencí a dalších akcí zaměřujících se na aktuální ožehavá politická témata na národní, evropské i mezinárodní úrovni. V pestrém programovém menu tentokrát můžete najít události o jednotném trhu, evropských fondech, ale i o udržitelném rozvoji či ochraně osobních údajů. Nechybí akce o olympijských hrách v Pekingu, bezpečnostní situaci na východě Evropy a budoucnosti EU. Podrobnosti o každé z událostí zjistíte kliknutím na odkaz v názvu akce.

Pondělí 31.1., od 15:00

Česko a evropské fondy 2021-27

Pondělí 31.1., 16:00-16:30

Pandemie a závislosti

Úterý 1.2., 17:30-19:00

Polsko versus EU – kam kráčí polská vláda?

Středa 2.2., od 18:00

Co pro Peking znamenají olympijské hry?

Čtvrtek 3.2., od 11:30

Responding to Weaponised Trade – What is the Best EU Anti-Coercion Strategy to Defend the Single Market?

Čtvrtek 3.2., 13:30-17:30

Fórum udržitelného rozvoje 2022

Čtvrtek 3.2., od 16:00

Ochrana a zneužívání osobních údajů na internetu

Čtvrtek 3.2., 17:30-19:00

Bezpečnostní situace na východě Evropy – jak moc jsme v ohrožení?

Pátek 4.2., 10:00-11:30

Budoucnost EU: Jak nepřijít o svobodný pohyb a vnitřní trh

Autor: Petr Pospíšil, Euroskop

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Úřad vlády se letos poprvé zapojil do Světového dne štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday Česko. Uspořádal zaměstnaneckou sbírku oblečení pro Oděvní banka a její výtěžek předala vedoucí Úřadu vlády Jana Kotalíková zástupcům Klub svobodných matek.

Sbírka ve Strakově akademii probíhala celý týden od pondělí 21. listopadu do pondělí 28. listopadu a zaměstnanci Úřadu vlády věnovali zhruba 500 kg oblečení, které už sami či v rámci rodiny neunosí, ale pomůže někomu dalšímu.

💬„Zejména v poslední dny bylo na sbírkovém místě hodně rušno, protože lidé donášeli oblečení na poslední chvíli. Jsem moc ráda, že naše výzva pomoci ošacením Klubu svobodných matek vyvolala tak pozitivní reakci a že se do sbírky zapojilo hodně zaměstnanců Úřadu vlády i s jejich rodinami,“ uvedla vedoucí Úřadu vlády Jana Kotalíková.

Celkem třiatřicet pytlů oblečení, nejvíce dámského a dětského, si ve Strakově akademii na Giving Tuesday převzala projektová manažerka Klubu svobodných matek Andrea Kaňáková. Sesbírané množství pomůže zhruba stovce neúplných rodin.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Úřad vlády uspořádal sbírku pro Oděvní banku u příležitosti @GivingTuesdayCZ.
„Jsem moc ráda, že naše výzva pomoci ošacením Klubu svobodných matek vyvolala tak pozitivní reakci a že se do sbírky zapojilo hodně zaměstnanců i s rodinami,“ uvedla @J_Havelkova.https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/urad-vlady-usporadal-zamestnaneckou-sbirku-obleceni-pro-odevni-banku-u-prilezitosti-giving-tuesday-201264/

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.