Zúčastněte se přípravného semináře k EPSO testům

24.11.2021

Eurocentrum Praha ve spolupráci s francouzskou Ecole National d´Administration pořádá v pátek 3. prosince přípravný seminář k EPSO testům – k výběrovému řízení do unijních institucí. Seminář proběhne v anglickém jazyce a zaměří se na první fázi testů (tzv. computer-based exam).

Online seminář proběhne v pátek 3.12. od 9 do 16:30 hodin. Zájemci o účast se musí co nejdříve registrovat prostřednictvím registračního formuláře na této webové stránce Eurocentra Praha, na které naleznete i podrobný harmonogram celého semináře.

Vzhledem k pandemické situaci se celý seminář odehraje online. Lektorka Ecole National d´Administration připraví praktické ukázky cvičení, která se objeví při Computer Based Testu. Seminář zajišťuje Diplomatická akademie MZV ČR.

Přihlášení obdrží emailem přibližně den před akcí spolu s dalšími informacemi odkaz k přihlášení a další informace.

Seminář je určen přednostně těm, kteří již podali přihlášku do probíhajících výběrových řízení, v případě kapacity i dalším zájemcům. Registrace nezaručuje místo na semináři.

V Kyjevě proběhl summit EU–Ukrajina

Na 24. summitu mezi Evropskou unií a Ukrajinou se předseda Evropské rady Charles Michel a předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová setkali s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jedná se…

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

📈 V oblasti obchodu bylo české předsednictví v Radě EU velmi aktivní. Konkrétní úspěchy, kterých Česká republika v průběhu #CZPRES dosáhla, najdete tady ➡️ https://euroskop.cz/2023/02/03/uspechy-ceskeho-predsednictvi-v-oblasti-obchodu/

Načíst více...

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.