Soutěžní online kvíz Křížem krážem Slovinskem

22.07.2021
Euroskop, Eurocentrum Pardubice

Zapojte se do soutěžního online kvízu Křížem krážem Slovinskem od Eurocentra Pardubice! Kvíz má za cíl informovat a vzdělávat širokou veřejnost o členských zemích EU, historii EU a fungování EU se zaměřením na Slovinsko.

Soutěž má také upozornit na roli předsednictví jednotlivých zemí v Radě EU a blížící se české předsednictví ve druhé polovině roku 2022.

Stačí správně a rychle odpovědět na otázky vztahující se k zajímavostem o Slovinsku a aktuálních podmínkách cestování v Evropě. Soutěžit můžete až do konce srpna a tři soutěžící s nejvyšším počtem správně zodpovězených otázek získají deskové hry a cestovatelské balíčky Eurocentra Pardubice a Domu zahraniční spolupráce.

Odkaz na kvíz naleznete ZDE.

Game PIN: 0957270.

Více informací a kontakt na pořadatele soutěže najdete na stránkách Eurocentra Pardubice.

Autor: Euroskop

Přehled debat a konferencí na probíhající týden

Přinášíme vám pravidelný přehled debat, diskuzí a konferencí zaměřujících se na aktuální důležitá politická témata na národní, evropské i mezinárodní úrovni. V nabídce tentokrát převažují akce o energetice a Zelené dohodě

Přehled debat a konferencí na probíhající týden

Přinášíme vám pravidelný přehled debat, diskuzí a konferencí zaměřujících se na aktuální důležitá politická témata na národní, evropské i mezinárodní úrovni. Programové menu tento týden zahrnuje akce o životním prostředí, výzkumu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek! Pravidelně obdržíte email s nejnovějšími informacemi o aktuálním dění.